Milline õli sobib minu Peugeot'le?

Erinevatele Peugeot' mudelitele sobib terve sari erinevaid Mobili mootoriõlisid, neid on olemas nii bensiini- kui ka diiselmootoritele, samuti autodele HDi mootoriga. Näiteks on välja töötatud Mobili mootoriõlid mis sobivad uuematele Peugeot 308 mudelitele nagu Peugeot 308 1.6e-HDi, samuti õlid, mille valemid on mõeldud vanematele mudelitele nagu Peugeot 206 1.4i.

Peugeot marki autode heakskiidetud mootoriõlid

  • PSA B71 2290

Kuidas Mobil 1 kasutamine aitab mul raha kokku hoida?

Täissünteetilised mootoriõlid nagu Mobil 1 ringlevad teie Peugeot'imootoris kergemini kui tavalised mineraalõlid ja seega töötab teie auto mootor efektiivsemalt. Mobil 1 abil käivitub auto kiiremini ja seetõttu saavutab mootor täisvõimsuse rutem. Mõlemad ülalmainitud omadused tähendavad kütusekulu vähenemist, mis aitab teil kütuse pealt raha kokku hoida. Ükskõik, kas teil on suur perele mõeldud Peugeot 508 või väiksem Peugeot 207, kasutage tööriista Which Oil (milline õli), et välja selgitada, milline Mobili määrdeõli teie autole kõige paremini sobib.
Mobil 1 New Life 0W-40Mobil'i mootoriõlid Peugeot' autodele Mobil 1 ESP Formula 5W-30 Küsige pakkumist »
Mobili toodete kõige uuemad tehnilised näitajad ja heakskiidud leiate meie toote infolehelt Toote infoleht.

Kuidas kaitseb täissünteetiline õli minu Peugeot' mootorit?

Testidega on tõestatud, et Mobil 1 pääseb mootori kõigi liikuvate osade juurde 15 sekundit kiiremini kui mõned tavalised õlid. Enne kui õli mootoris täielikult ringlema pääseb, vähendab kuivade osade vahel tekkiv hõõrdumine mootori eluiga. Sünteetilised mootoriõlid nagu Mobil 1 pääsevad kohe kõigi vajalike kohtade juurde, kaitstes mootoris iga selle liikuvat osa, mis aja jooksul toob kaasa ka mootori hoolduskulude vähenemise.

Millist õli peaksin ostma oma Peugeot'le?

On tähtis, et kasutaksite oma autos õiget õli, mis vastab Peugeot' tootja spetsifikatsioonile. Kui tavapärase teeninduse käigus kasutate õiget Mobil 1 toodet vastavalt oma sõiduki käsiraamatule, siis ei mõjuta see Peugeot' tootja poolt välja antud garantiid. Saate soovituse, milline õli teie autole sobib, kui kasutate tööriista Which Oil (milline õli) ja otsite välja oma auto margi ja mudeli.