30 aastat kogemust

Morbela OÜ-l on 30-aastane kogemus mootori- ja tööstusõlide tarnimisel. Oleme saavutanud klientide rahulolu, pakkudes alati kvaliteettooteid ja suurepärast teenust. Meie ettevõtte esindused paiknevad Tallinnas ja Tartus koos 1300 m² laopinnaga aadressil Tänassilma tee 13, Saku vald, Harjumaa. Suur valik Tallinna ning Tartu ladudes võimaldab õlisid ja määrdeaineid kiirelt ja tõhusalt kohale toimetada üle Eesti nii suuremates konteinerites kui ka väiksemates pakendites.

Enamikel juhtudel tarnime kauba järgmiseks tööpäevaks. Lisainformatsiooni saamiseks võtke palun meiega ühendust.

Mobil kaubamärk on pikaaegse kogemuse ja innovatsiooni eeskäija õlide maastikul. Tootja peab oluliseks võimaldada kasutajale informatsiooni kemikaalide ja nende ohutuse kohta. Vajalikud materjalid on välja toodud Mobil REACH lehel.

Ülima töövõime nurgakiviks on konkurentsitu innovatsioon.
Mobil on suurim sünteetilise mootoriõli kaubamärk maailmas.
Suur hulk täissünteetilisi mootoriõlisid, mis sisaldavad SuperSyn kulumisvastast tehnoloogiat.
Mobil seeria tooted vähendavad kolvirõngaste ja silindri kulumist, mistõttu Teie auto mootor suudab töötada pikka aega, nagu see oleks täiesti uus.
Mobil tagab suurepärase töökindluse väga madalatel temperatuuridel, kindlustades õli hea voolavuse (madala viskoossuse) eriti esimeste kriitiliste sekundite ajal.
Mobil määrdeained on välja töötatud eesmärgiga hoida mootorid puhtana ja kaitsta neid kulumise ja setete kogunemise eest ning seda ka kõrgetel temperatatuuridel või stressirohkel linnasõidul.

Mobil automootoriõlid

Mobil 1 on ülemaailmne kõrge kvaliteediga mootoriõlide seeria, mis vastab maailma autotootjate kõige karmimatele standarditele. Mobil 1 seeria pakub Teie sõiduauto mootori kulumise vastu erakordselt head kaitset, et saaksite ka kõige äärmuslikumates tingimustes oma autot muretult kasutada.

Loe lähemalt

Mobil Super on kvaliteetne sõiduauto mootoriõlide seeria, mis pakub Teie sõiduki mootorile suurepärast kaitset ka kõige keerukamates sõidutingimustes. Mobil Super valemi baasil toodetud mootoriõlid on saadaval erisuguste lisanditega ning erinevates vikoossusklassides.

Loe lähemalt

Mobil raskeveokiõlid

Raskeveokite määrdeõliseeria Mobil Delvac 1 on maailmaturul olnud juba üle 80 aasta ning kuulub maailma enim müüdud raskeveokite mootoriõlide hulka. Kaubamärgi tootmise tehnoloogiat eelistab viis maailma suurimat raskeveokitootjat.

Loe lähemalt

Mobil Delvac seeria esindab ExxonMobil’i eesmärgipärast pühendumist olla määrdeõlide tehnoloogia alal maailmas esirinnas. Just see järjepidev pühendumine uurimis- ja arendustööle tagab Mobil Delvac toodete suure jõudluse, mis kindlustab raskeveokite mootorite laitmatu töö.

Loe lähemalt

Mobil tööstusõlid

ExxonMobil on saavutanud laitmatu reputatsiooni efektiivsete sünteetiliste tööstusõlide tootjana. Meie pikaajalisel kogemusel põhinevad teadmised aitavad klientidel kasutada oma seadmeid maksimaalse tootlikkusega. Mobil SHC sünteetilised määrdeained aitavad määrdeainet kokku hoida, tagavad seadmete pikemaajalise töövõime ning vähendavad utiliseeritava õli ja kasutatava energia kogust, võimaldades klientidel kasutada seadmeid seisakuteta ja suurema tootlikkusega.

Loe lähemalt

ExxonMobil on aastakümneid arendanud tipptasemel tööstusõlisid ning omab sel alal äärmiselt põhjalikke teadmisi ja seda ikka eesmärgiga aidata klientidel kasutada seadmeid täiesti uuel tasemel tootlikkusega.
Mobil tööstusõlid ja määrdeained on äärmiselt efektiivsed kõikides seadmetes, mille tarbeks nad on toodetud. Tootja toetus ja pikaajaline juurutamine praktikas annab tarbijale kindluse ja garantii, et tegemist on esmaklassiliste tööstusõlide ja määrdeainetega.

Loe lähemalt

Mobil Grease ehk Mobili määrded on ühed tuntuimad määrded maailmas. Mobil Grease määrded kestavad kaua ja pikendavad seetõttu ka seadmete eluiga. Mobil Grease määretel on kaitsevad masinaid ka kõige raskemates tingimustes. 

Loe lähemalt

Mobil laevandusõlid

MobilGard on tuntud laevandusõlide seeria. Üle 60 aasta innovatsiooni ja tõestatud töökindlus teevad MobilGardist ühe parima laevandusõlide brändi maailmas. MobilGard aitab laevadel pikendada mootorite ja komponentide eluiga ning vähendada õlikulu. 

Loe lähemalt

ExxonMobil eliitklubi

ExxonMobili eliitklubi programm tunnustab ja autasustab ExxonMobili määrdeainete strateegilisi edasimüüjaid Euroopas, Aafrikas ja Kaug-Idas nende pühendumise eest firma strateegilisele liinile ja heale äritavale. Auhinna saamine tähendab õigust kasutada Eliitklubi logo ja toob kaasa brändi ideoloogia tutvustuse ning koolituse. 

Morbela OÜ on autasustatud Elite Club Silver auhinnaga aastatel 2004 ja 2010. Aastal 2011 autasustati Morbela OÜ-d Elite Club kõrgeima Gold auhinnaga.

Turvalisus ja ohutusalane teave

Morbela OÜ on pühendunud äritegevusele viisil, mis kaitseb oma töötajate, klientide ja ka avalikkuse turvalisust, ohutust ja tervist. Me peame esmatähtsaks, et iga töötaja oma töökohal pööraks tähelepanu turvalisuse, julgeoleku, tervise ja keskkonnakaitse nõuetele.

ExxonMobil jagab informatsiooni toote turvalisuse ja hoolduse kohta kõigile, kes transpordivad, kasutavad ja utiliseerivad Mobil tooteid. Interneti andmebaasides olevad toodete ohutuskaardid sisaldavad informatsiooni toodete asjakohase kasutamise, võimalike tervise- ja keskkonnaohtude, esmaabivõtete, isikliku kaitse ja utiliseerimise kohta. Kliendid peaksid kasutama alati kõige uuemat Mobil määrdeainete ohutuskaarti. Samuti on ExxonMobil toodetel olemas infolehed kõikide Mobil määrdeõlide kohta.