Milline õli sobib minu autole Mercedes-Benz?

Erinevatele Mercedes-Benzi klassi autodele sobib terve sari erinevaid Mobili mootoriõlisid, neid on olemas nii bensiinimootoritele, diiselmootoritele kui ka CDI mootoriga autodele. Näiteks on välja töötatud Mobili mootoriõlid, mis sobivad uuematele Mercedes-Benz C-Class mudelitele nagu Mercedes C180 Saloon, samuti õlid E-klassi mudelitele nagu Mercedes E320 CDI estate.

Mercedes-Benz marki autode heakskiideetud mootoriõlid

  • Mercedes-Benz MB 229.31
  • Mercedes-Benz MB 229.51
  • Mercedes-Benz MB 229.3
  • Mercedes-Benz MB 229.5

Kuidas Mobil 1 kasutamine aitab mul raha kokku hoida?

Täissünteetilised mootoriõlid nagu Mobil 1 ringlevad teie Mercedes-Benz'i mootoris kergemini kui tavalised mineraalõlid ja seega töötab teie auto mootor efektiivsemalt. Mobil 1 abil käivitub auto kiiremini ja seetõttu saavutab mootor täisvõimsuse rutem. Mõlemad ülalmainitud omadused tähendavad kütusekulu vähenemist, mis aitab teil kütuse pealt raha kokku hoida. Ükskõik, kas teil on väike perele mõeldud A-klassi Mercedes-Benz või luksuslik SL klassi Roadster, kasutage palun tööriista Which Oil (milline õli), et välja selgitada, milline Mobili määrdeõli teie autole kõige paremini sobib.
Mobil 1 New Life 0W-40Mobil 1 mootoriõlid Mercedes-Benz autodele Mobil 1 ESP Formula 5W-30 Mobil 1 New Life 0W-40 Küsige pakkumist »
Mobili toodete kõige uuemad tehnilised näitajad ja heakskiidud leiate meie toote infolehelt Toote infoleht.

Kuidas kaitseb täissünteetiline õli minu Mercedes-Benz'i mootorit?

Testidega on tõestatud, et Mobil 1 pääseb mootori kõigi liikuvate osade juurde 15 sekundit kiiremini kui mõned tavalised õlid. Enne kui õli mootoris täielikult ringlema pääseb, vähendab kuivade osade vahel tekkiv hõõrdumine mootori eluiga. Sünteetilised mootoriõlid nagu Mobil 1 pääsevad kohe kõigi vajalike kohtade juurde, kaitstes mootoris iga selle liikuvat osa, mis aja jooksul toob kaasa mootori hoolduskulude vähenemise.

Millist õli peaksin ostma oma Mercedes-Benz'ile?

On tähtis, et kasutaksite oma autos õiget õli, mis vastab Mercedes-Benz'i tootja spetsifikatsioonile. Kui tavapärase teeninduse käigus kasutate toodet vastavalt oma sõiduki käsiraamatule õiget Mobil 1, siis ei mõjuta see Mercedes-Benz'i tootja poolt välja antud garantiid. Saate soovituse, milline õli teie autole sobib, kui kasutate tööriista Which Oil (milline õli)