Milline õli sobib minu Ford'ile?

Erinevatele Fordi seeriatele sobib terve sari erinevaid Mobili mootoriõlisid, neid on olemas nii bensiinimootoritele kui ka TDC diiselmootoritele. Näiteks on välja töötatud Mobili mootoriõlid, mis sobivad Ford Focus'i mudelitele nagu Ford Focus 1.6 Zetec ja Ford Mondeo mudelitele nagu Mondeo DuraTorq 2.0TDCi.

Ford marki autode heakskiideetud mootoriõlid

  • Ford WSS-M2C913-C
  • Ford WSS-M2C913-A
  • Ford WSS-M2C913-B

Kuidas Mobil 1 kasutamine aitab mul raha kokku hoida?

Täissünteetilised mootoriõlid nagu Mobil 1 või Mobil Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 ringlevad teie Fordi mootoris kergemini kui tavalised mineraalõlid ja panevad seega auto mootori efektiivsemalt tööle. Nende abil käivitub auto kiiremini ja seetõttu saavutab mootor täisvõimsuse rutem. Mõlemad ülalmainitud omadused tähendavad kütusekulu vähenemist, mis aitab teil kütuse pealt raha kokku hoida. Ükskõik, kas teil on suur perele mõeldud Ford või väiksem Z seeria sportauto, kasutage palun tööriista Which Oil (milline õli), et välja selgitada, milline Mobili määrdeõli teie autole kõige paremini sobib.
Mobil 1 New Life 0W-40Mobil 1 mootoriõlid Fordi autodele  Mobil Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 Küsige pakkumist »
Mobili toodete kõige uuemad tehnilised näitajad ja heakskiidud leiate meie toote infolehelt Toote infoleht.

Kuidas kaitseb täissünteetiline õli minu Ford'i mootorit?

Testidega on tõestatud, et täissünteetilised õlid pääsevad mootori kõigi liikuvate osade juurde 15 sekundit kiiremini kui mõned tavalised õlid. Enne kui õli mootoris täielikult ringlema pääseb, vähendab kuivade osade vahel tekkiv hõõrdumine mootori eluiga. Täissünteetilised mootoriõlid nagu Mobil Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 pääsevad kohe kõigi vajalike kohtade juurde, kaitstes mootoris iga selle liikuvat osa, mis aja jooksul toob kaasa mootori hoolduskulude vähenemise.

Millist õli peaksin ostma oma Ford'ile?

On tähtis, et kasutaksite oma autos õiget õli, mis vastab Ford'i tootja spetsifikatsioonile. Kui tavapärase teeninduse käigus kasutate toodet vastavalt oma sõiduki käsiraamatule õiget Mobil 1, siis ei mõjuta see Ford'i tootja poolt välja antud garantiid. Saate soovituse, milline õli teie autole sobib, kui kasutate tööriista Which Oil (milline õli)