Milline õli sobib minu Fiat'ile?

Erinevatele Fiat'i seeriatele sobib terve sari Mobili mootoriõlisid, neid on olemas nii bensiinimootoritele kui ka diiselmootoritele. Näiteks on välja töötatud Mobili mootoriõlid, mis sobivad uuematele mudelitele nagu Fiat X3 ja Fiat 3 seeriad ja samuti õlid, mille valemid on mõeldud vanematele mudelitele nagu Fiat 628CSi.

Fiat marki autode heakskiideetud mootoriõlid

  • Fiat 9.55535 M2
  • Fiat 9.55535 N2
  • Fiat 9.55535 Z2
  • ACEA: C3 ja API: SM

Kuidas Mobil 1 kasutamine aitab mul raha kokku hoida?

Täissünteetilised mootoriõlid nagu Mobil 1 ringlevad teie auto mootoris kergemini kui tavalised õlid, seega töötab mootor märgatavalt efektiivsemalt. Mobil 1 abil käivitub auto kiiremini ja seetõttu saavutab mootor täisvõimsuse rutem. Mõlemad ülalmainitud omadused tähendavad kütusekulu vähenemist, mis aitab teil kütuse pealt raha kokku hoida. Kui teil on uuem Fiat Bravo või Fiat Panda , kasutage tööriista Which Oil (milline õli), et välja selgitada, milline Mobili määrdeõli teie autole kõige paremini sobib.
Mobil 1 New Life 0W-40Mobil 1 mootoriõlid Fiat autodele  Mobil 1 New Life 0W-40. Mobil 1 ESP Formula 5W-30 Küsige pakkumist »
Mobili toodete kõige uuemad tehnilised näitajad ja heakskiidud leiate meie toote infolehelt Toote infoleht.

Kuidas kaitseb täissünteetiline õli minu Fiat'i mootorit?

Testidega on tõestatud, et Mobil 1 pääseb mootori kõigi liikuvate osade juurde 15 sekundit kiiremini kui mõned tavalised õlid. Enne kui õli mootoris täielikult ringlema pääseb, vähendab kuivade osade vahel tekkiv hõõrdumine mootori eluiga. Sünteetilised mootoriõlid nagu Mobil 1 pääsevad kohe kõigi vajalike kohtade juurde, kaitstes mootoris iga selle liikuvat osa, mis aja jooksul toob kaasa mootori hoolduskulude vähenemise.

Millist õli peaksin ostma oma Fiat'ile?

On tähtis, et kasutaksite oma autos õiget õli, mis vastab Fiat'i tootja spetsifikatsioonile. Kui tavapärase teeninduse käigus kasutate vastavalt oma sõiduki käsiraamatule õiget Mobil 1 toodet, siis ei mõjuta see Fiat'i tootja poolt välja antud garantiid. Saate soovituse, milline õli teie autole sobib, kui kasutate tööriista Which Oil (milline õli)