Milline õli sobib minu CHEVROLET' autole?

Erinevatele Chevrolet' mudelitele sobib terve sari erinevaid Mobili mootoriõlisid, neid on olemas nii bensiinimootoritele kui ka VCD diiselmootoritele. Näiteks on välja töötatud Mobili mootoriõlid, mis sobivad Chevrolet Saloon autodele, nagu Chevrolet Cruze 1,8 LT, samuti õlid, mille valemid on mõeldud väiksematele mudelitele, nagu Chevrolet Aveo 1.2 LS.

Chevrolet marki autode heakskiideetud mootoriõlid

  • dexos2™
  • ACEA: C2 ja ACEA C3
  • ACEA: A3/B3 ja ACEA A3/B4
  • API: SM, SN, SL ja SJ

Kuidas Mobil 1 kasutamine aitab mul raha kokku hoida?

Täissünteetilised mootoriõlid nagu Mobil 1 pääsevad kergemini kõigi mootori liikuvate osade juurde kui tavalised mineraalõlid ja panevad seega teie auto mootori efektiivsemalt tööle. Mobil 1 abil käivitub auto kiiremini ja seetõttu saavutab mootor täisvõimsuse rutem. Mõlemad ülalmainitud omadused tähendavad kütusekulu vähenemist, mis aitab teil kütuse pealt raha kokku hoida. Kui teil on Chevrolet Lacetti või Chevrolet Captiva, kasutage tööriista Which Oil (milline õli), et välja selgitada, milline Mobili määrdeõli teie autole kõige paremini sobib.
Mobil 1 New Life 0W-40Mobil 1 mootoriõlid Chevrolet' autodele Mobil 1 New Life 0W-40. Küsige pakkumist »
Mobili toodete kõige uuemad tehnilised näitajad ja heakskiidud leiate meie toote infolehelt Toote infoleht.

Kuidas kaitseb täissünteetiline õli minu Chevrolet' mootorit?

Testidega on tõestatud, et Mobil 1 pääseb mootori kõigi liikuvate osade juurde 15 sekundit kiiremini kui mõned tavalised õlid. Enne kui õli mootoris täielikult ringlema pääseb vähendab kuivade osade vahel tekkiv hõõrdumine mootori eluiga. Sünteetilised mootoriõlid, nagu Mobil 1 pääsevad kohe kõigi vajalike kohtade juurde, kaitstes mootoris iga selle liikuvat osa, mis aja jooksul toobki kaasa ka mootori hoolduskulude vähenemise.

Millist õli peaksin ostma oma Chevrolet-le?

On tähtis, et kasutaksite oma autos õiget õli, mis vastab Chevrolet tootja spetsifikatsioonile. Kui tavapärase teeninduse käigus kasutate vastavalt oma sõiduki käsiraamatule õiget Mobil 1 toodet, siis ei mõjuta see Chevrolet tootja poolt välja antud garantiid. Saate soovituse, milline õli teie auto margi ja mudeli jaoks sobib, kui kasutate tööriista Which Oil (milline õli)