Milline õli sobib minu BMW-le?

Erinevatele BMV autode seeriatele sobib terve sari erinevaid Mobili mootoriõlisid, neid on olemas nii bensiinimootoritele kui ka diiselmootoritele. Näiteks on välja töötatud Mobili mootoriõlid mis sobivad uuematele mudelitele nagu BMW X3 ja BMW 3 seeriad, samuti õlid, mille valemid on mõeldud vanematele mudelitele nagu BMW 628CSi.

BMW marki autode heakskiideetud mootoriõlid

  • BMW Longlife-04
  • BMW Longlife-01

Kuidas Mobil 1 kasutamine aitab mul raha kokku hoida?

Täissünteetilised mootoriõlid nagu Mobil 1 ringlevad teie BMW mootoris kergemini kui tavalised mineraalõlid ja seega töötab teie auto mootor efektiivsemalt. Mobil 1 abil käivitub auto kiiremini ja seetõttu saavutab mootor täisvõimsuse rutem. Mõlemad ülalmainitud omadused tähendavad kütusekulu vähenemist, mis aitab teil kütuse pealt raha kokku hoida. Ükskõik, kas teil on suur perele mõeldud BMW või väiksem Z seeria sportauto, kasutage tööriista Which Oil (milline õli), et välja selgitada, milline Mobili määrdeõli on teie auto jaoks õige.
Mobil 1 New Life 0W-40Mobil 1 mootoriõlid BMW autodele  Mobil 1 ESP Formula 5W-30. Mobil 1 New Life 0W-40. Küsige pakkumist »
Mobili toodete kõige uuemad tehnilised näitajad ja heakskiidud leiate meie toote infolehelt Toote infoleht.

Kuidas kaitseb täissünteetiline õli minu BMW mootorit?

Testidega on tõestatud, et Mobil 1 pääseb mootori kõigi liikuvate osade juurde 15 sekundit kiiremini kui mõned tavalised õlid. Enne kui õli mootoris täielikult ringlema pääseb, vähendab kuivade osade vahel tekkiv hõõrdumine mootori eluiga. Sünteetilised mootoriõlid nagu Mobil 1 pääsevad kohe kõigi vajalike kohtade juurde, kaitstes mootoris iga selle liikuvat osa - aja jooksul toob see kaasa mootori hoolduskulude vähenemise.

Millist õli peaksin ostma oma BMW-le?

On tähtis, et kasutaksite oma autos õiget õli, mis vastab BMW tootja spetsifikatsioonile. Kui tavapärase teeninduse käigus kasutate vastavalt oma sõiduki käsiraamatule õiget Mobil 1 toodet, siis ei mõjuta see BMW tootja poolt välja antud garantiid. Saate soovituse, milline õli teie auto margi ja mudeli jaoks sobib, kui kasutate tööriista Which Oil (milline õli)