Milline õli sobib Audi'le?

Erinevatele Audi mudelitele sobib terve sari erinevaid Mobili mootoriõlisid, neid on olemas nii bensiinimootoritele kui ka TDI diiselmootoritele. Näiteks on välja töötatud Mobili mootoriõlid mis sobivad Audi A3 diiselmootorite sellistele mudelitele nagu Audi A3 Sportback (luukpära) 2.0 TDI ja õlid, mis sobivad Audi A4 mudelitele nagu Audi A4 Avant 2.0 TFSI.

Audi marki autode heakskiideetud mootoriõlid

  • Audi VW 504 00
  • Audi VW 507 00
  • Audi VW 502 00
  • Audi VW 505 00

Kuidas Mobil 1 kasutamine aitab mul raha kokku hoida?

Täissünteetilised mootoriõlid nagu Mobil 1 ringlevad mootoris sujuvamalt kui tavalised mineraalõlid, mistõttu teie auto mootor töötab suurema efektiivsusega. Mobil 1 abil käivitub auto kiiremini ja seetõttu saavutab mootor täisvõimsuse rutem. Mõlemad ülalmainitud omadused tähendavad kütusekulu vähenemist, mis aitab teil kütuse pealt raha kokku hoida. Kui teil on väiksem Audi TT või suurem Audi S8, kasutage tööriista Which Oil (milline õli), et selle abil välja selgitada, milline Mobili määrdeõli teie autole sobib.
Mobil 1 New Life 0W-40Mobil 1 mootoriõlid Audi autodele  Mobil 1 ESP Formula 5W-30. Mobil 1 New Life 0W-40. Küsige pakkumist »
Mobili toodete kõige uuemad tehnilised näitajad ja heakskiidud leiate meie toote infolehelt Toote infoleht.

Kuidas kaitseb täissünteetiline õli minu Audi mootorit?

Testidega on tõestatud, et Mobil 1 pääseb mootori kõigi liikuvate osade juurde 15 sekundit kiiremini kui mõned tavalised õlid. Enne kui õli mootoris täielikult ringlema pääseb, vähendab kuivade osade vahel tekkiv hõõrdumine mootori eluiga. Sünteetilised mootoriõlid nagu Mobil 1 pääsevad kohe kõigi vajalike kohtade juurde, kaitstes mootoris iga selle liikuvat osa, aja jooksul toob see kaasa mootori hoolduskulude vähenemise.

Millist õli peaksin ostma oma Audi'le?

On tähtis, et kasutaksite oma autos õiget õli, mis vastab Audi tootja spetsifikatsioonile. Kui tavapärase teeninduse käigus kasutate õiget Mobil 1 toodet vastavalt oma sõiduki käsiraamatule, siis ei mõjuta see Audi tootja poolt välja antud garantiid. Saate soovituse, milline õli teie auto margi ja mudeli jaoks sobib, kui kasutate tööriista Which Oil (milline õli)