Mobili määrdeõlid raskeveokite jaoks

ExxonMobil on juba rohkem kui 80 aastat spetsialiseerunud raskeveokite õlide valmistamisele. Mobil Delvac vastab tänaste originaalseadmete tootjate (OEM-ide) ja raskeveokide (CV) professionaalide vajadustele ja ületab neid. Mitmed maailma juhtivad ja suurimad raskeveokite tootjad on valinud Mobil Delvaci oma autodesse tankimiseks nii tehases kui ka autoteenindustes. Mobil Delvac on tõepoolest maailma TOP viie raskeveokite originaaltootja (OEM) esmane valik. Võite seega olla kindel, et Mobili määrdeaine vastab teie vajadustele mistahes sõidutingimustes. Selleks et tutvuda meie uusimate brošüüride, müügitabelide ja pdf-failidega, külastage meie Mobil Delvac resource centre'it. Morbela OÜ tunneb uhkust, et saab tarnida ja müüa Mobil Delvaci mootoriõlide kogu sarja, mis katab raskeveokite, kaubikute ja väikeautode vajadused. Võime oma klientidele pakkuda nii sünteetilisi kui ka tavalistel mineraalõlidel põhinevaid määrdeaineid, mis aitavad mootoril kauem vastupidada, sealjuures pikemate teenindusintervallidega. Lisainformatsiooni leiate koduleheküljelt www.mobildelvac.co.uk. Tarnime kogu Mobili automäärete sarja raskeveokitele ja kaubaautodele, ükskõik kas tegemist on suure või väikese autopargiga. Sõltuvalt tootest vastavad meie määrdeõlid API, ACEA, ZF, MAN, Scania, Mercedes Benz, Volvo, Renault ja DAF'i spetsifikatsioonidele. Täpsema informatsiooni saamiseks külastage palun Mobili toodete infolehtede andmebaasi.
  • Mobili tagasilla õlid, mis on spetsiaalselt välja töötatud käigukasti, sildade ja lõppülekande jaoks
  • Mobili sünteetilisi koostiaineid sisaldavad õlid nii automaat-, kui ka manuaalkäigukastide jaoks
  • Mobili ATF õlid roolivõimendite jaoks
  • Mobili traktoriõlid käigukastide ja hüdraulika jaoks
  • Mobili käigukastiõlid veoautodele ja kaubikutele
  • Mobili põllumajanduslikud universaalsed STOU õlid traktoritele
  • Mobili määrded, mis pakuvad esmaklassilist kaitset oksüdeerumise ja niiskuse sissetungi vastu
Kui soovite saada rohkem informatsiooni Mobili määrdeõlide kasutamisvõimaluste kohta, vaadake palun Mobil commercial vehicle lubricants product selector'it (Mobili raskeveoki määrdeainete tootevalija).

Mobili sünteetilised raskeveokite mootoriõlid

Mobil Delvaci valemiga mootoriõlid raskeveokitele on saadaval allpool loetletud viskoossusklassides:
  • Mobil Delvac 1 5W-40
  • Mobil Delvac XHP LE 10W-40
  • Mobil Delvac XHP Extra 10W-40

Suurepärane voolavus madalatel temperatuuridel

Mobil Delvac'i sünteetilised õlid on kavandatud nii, et need vähendavad sisemist hõõrdumist, seega säilivad õli voolavusenäitajad ka väga madalatel temperatuuridel ja mootoriosad on paremini õlitatud, eriti külmkäivitamisel.

Stabiilne viskoossus

Kõrgem viskoossuseindeks tähendab stabiilsemat viskoossust väga laial temperatuuride skaalal. Nii nagu Mobil Delvac'i sünteetilised õlid sobivad suurepäraselt kasutamiseks madalatel temperatuuridel, ei muutu need ka kõrgetel temperatuuridel liiga vedelaks ja sobivad seega mootori kaitseks laial temperatuuride skaalal.

Parendatud oksüdeerumis- ja termiline stabiilsus

Stabiilsus - Mobil Delvvac'i sünteetiliste õlide parendatud oksüdeerumisstabiilsuse ja termilise stabiilsuse tulemuseks on parem setete kontroll ja väiksem vananemisega kaasnev viskoossuse suurenemine, mistõttu õli on vaja harvemini vahetada. See vähendab seisakuaega, mis omakorda aitab raha ja aega kokku hoida.

Suurepärane kulumiskaitse

Uuemate sõidukite mootorid peavad saama hakkama kõrgematel pööretel ja pidama vastu ootamatutele tugevatele löökidele. Mobil Delvac'i sünteetilistel veosillaõlidel on suurepärased kriipimisevastased omadused, mis aitavad pikendada käigukasti eluiga suurtel kiirustel ja rasketel teeoludel.