Mobil 1 mootoriõlid

Ülima töövõime nurgakiviks on konkurentsitu innovatsioon. Tutvustasime 1974. Aastal maailmale oma sünteetilist määrdeainet Mobil 1™. Seda tehes muutsime kogu kategooriat ja panime aluse neljale aastakümnele innovatsioonile. Pakume täiuslikku Mobil 1™ mootoriõlide sarja, mis suudab vastata sinu auto vajadustele kõikides tingimustes. Usalda numbrit Mobil 1™, mis on suurim sünteetilise mootoriõli kaubamärk maailmas. Kuna Teie mootor on ainulaadne ja sellele mõjuvad pidevalt erinevad koormuse tasemed, oleme loonud hulga täissünteetilisi mootoriõlisid, mis sisaldavad SuperSyn kulumisvastast tehnoloogiat.

Aitab hoida mootorit heas töökorras, nagu see oleks uus

Mobil 1™ seeria tooted viivad miinimumini kolvirõngaste ja silindri kulumise, mistõttu Teie auto mootor suudab töötada pikka aega, nagu see oleks täiesti uus.

Töövõime ekstreemses külmas

Mobil 1™ tagab suurepärase töökindluse ekstreemselt madalatel temperatuuridel, kindlustades õli hea voolavuse (madala viskoossuse) eriti esimeste kriitiliste sekundite ajal.

Efektiivne määrdunud mootorite puhastamiseks

Mobil 1™ määrdeained on välja töötatud eesmärgiga hoida mootorid puhtana ja kaitsta neid kulumise ja setete kogunemise eest ning seda ka kõrgetel temperatatuuridel või stressirohkel linnasõidul.

Mobil 1™ on originaalseadmete tootjate poolt rohkem soovitatud kui mistahes teine kaubamärk maailmas.

Täna võime julgelt väita, et Mobil 1™ on valdava enamuse originaalseadmete tootjate esimene valik maailmas.