Mobil Grease PTFE Spray – H1 NSF PTFE Teflonmääre aerosool

Mobil Grease PTFE Spray on kulumisvastane sünteetiline määre aerosoolis, mis on mõeldud toiduainetööstuse seadmetele ja on valmistatud sünteetilisest baasõlist. Tõrjub väga hästi vett. Sisaldab PTFE tüüpi teflonit ja spetsiifilisi lisandeid, mille tulemuseks on suurem vastupidavus veepesu ja kemikaalide (leeliselised puhastusvahendid ja muud puhastusvahendid) suhtes. Mobil Grease PTFE Spray sobib kasutamiseks temperatuuril –35°C kuni + 170°C.

Saada päring

Vaata teisi tooteid kategoorias tööstus

Mobil Penetrating Spray – Immutusõli aerosool

Mobil Penetrating Spray on immutusõli aerosool, mis sisaldab tahket grafiiti ja on väga hea ronivusega! See immutusõli on valmistatud korrosiooni- ja niiskusvastastest komponentidest. Mobil Penetrating Spray määrib, tõrjub niisksust ja kaitseb ka rooste eest. Sobib väga hästi roostes kruvide ja poltide vabastamiseks.

Küsi pakkumist

Mobil Multipurpose Spray – Mitmeotstarbeline aerosool

Mobil Multipurpose Spray on suure määrde- ja immutusvõimega. See mitmeotstarbeline aerosool  tõrjub niiskust ja määrib ning kaitseb korrosiooni eest. Mobil Multipurpose Spray võib kasutada korrosiooni tõttu kinni kiilunud mehhanismide vabastamiseks. Võib kasutada ka kettide määrimiseks ja kulumise eest kaitsmiseks.

Küsi pakkumist

Mobil Anti-Friction Spray – Hõõrdumisvastane aerosool

Mobil Anti-Friction Spray sobib kasutamiseks kõige tugevamate materjalide, sh roostevaba terase ja teiste terase sulamite puurimisel. Mobil Anti-Friction Spray aerosool vähendab hõõrdumist ja säilitab määrdekile. Väga head kulumisvastased omadused ja suurendab efektiivsust, vähendades soojusest tingitud energiakadu. Samuti pikendab see toode tööriistade kasutusiga.    

Küsi pakkumist