AvalehtMobil automootoriõlid › Mobil 1

Mobil 1 mootoriõlid

Ülima töövõime nurgakiviks on konkurentsitu innovatsioon. Tutvustasime 1974. Aastal maailmale oma sünteetilist määrdeainet Mobil 1™. Seda tehes muutsime kogu kategooriat ja panime aluse neljale aastakümnele innovatsioonile. Pakume täiuslikku Mobil 1™ mootoriõlide sarja, mis suudab vastata sinu auto vajadustele kõikides tingimustes.

Usalda numbrit Mobil 1™, mis on suurim sünteetilise mootoriõli kaubamärk maailmas.

Kuna Teie mootor on ainulaadne ja sellele mõjuvad pidevalt erinevad koormuse tasemed, oleme loonud hulga täissünteetilisi mootoriõlisid, mis sisaldavad SuperSyn kulumisvastast tehnoloogiat.

Mobil 1 0W-20 Advanced Fuel Economy

Mobil 1 0W-20 Advanced Fuel Economy
Õli, mis on spetsiaalselt välja töötatud, et parandada kütusesäästlikkust sõidukites kus viskoossus SAE 0W-20 mootoriõli on soovitatav.
Küsige pakkumist »

Mobil 1 Fuel Economy 0W-30

Mobil 1 Fuel Economy 0W-30
Suure jõudlusega täissünteetiline mootoriõli annab mootorile suurepärase puhastusvõime, kaitseb kulumise eest ja millel on täiustatud kütusesäästlikkus.
Küsige pakkumist »

Mobil 1 New Life 0W-40

Mobil 1 New Life 0W-40
Suure efektiivsusega mitmekülgne õli on välja töötatud kõige uuema tehnoloogiaga mootorite jaoks, toode sobib ideaalselt uuematele sõidukitele või vanematele heas korras sõidukitele.
Küsige pakkumist »

Mobil 1 ESP Formula 5W-30

Mobil 1 ESP Formula 5W-30
Õli, mis on spetsiaalselt välja töötatud, et pikendada nii diisel-, kui ka bensiinimootorite heitesüsteemide eluiga ja säilitada mootorite tööjõudlust ja efektiivsust.
Küsige pakkumist »

Mobil 1 Peak Life 5W-50

Mobil 1 Peak Life 5W-50
SuperSyn tehnoloogiaga Mobil 1 kulumisvastane süsteem aitab pikendada mootori tööiga ning vastupidada ka kõige raskematele ekspluatatsioonitingimustele. Ideaalne õliomaduste tasakaal kõrge ja madala töötemperatuuri vahel säästab mootoridetailide enneaegset kulumist.
Küsige pakkumist »

Aitab hoida mootorit heas töökorras, nagu see oleks uus

Mobil 1™ seeria tooted viivad miinimumini kolvirõngaste ja silindri kulumise, mistõttu Teie auto mootor suudab töötada pikka aega, nagu see oleks täiesti uus.

Töövõime ekstreemses külmas

Mobil 1™ tagab suurepärase töökindluse ekstreemselt madalatel temperatuuridel, kindlustades õli hea voolavuse (madala viskoossuse) eriti esimeste kriitiliste sekundite ajal.

Efektiivne määrdunud mootorite puhastamiseks

Mobil 1™ määrdeained on välja töötatud eesmärgiga hoida mootorid puhtana ja kaitsta neid kulumise ja setete kogunemise eest ning seda ka kõrgetel temperatatuuridel või stressirohkel linnasõidul.

Mobil 1™ on originaalseadmete tootjate poolt rohkem soovitatud kui mistahes teine kaubamärk maailmas.

Täna võime julgelt väita, et Mobil 1™ on valdava enamuse originaalseadmete tootjate esimene valik maailmas.