AvalehtMobil mootoriõlid › Milline õli?

Milline õli sobib minu Volkswagen'ile?

Erinevatele Volkswageni mudelitele sobib terve sari Mobili mootoriõlisid, neid on olemas nii bensiinimootoritele, kui ka TDI diiselmootoritele.

Näiteks on välja töötatud Mobili mootoriõlid, mis sobivad Volkswagen Golf'i sellistele mudelitele nagu VW Golf 1.9 TDI,a samuti õlid, mis sobivad Volkswagen Polo mudelitele nagu VW Polo 1.2 TSI.

Volkswagen'i marki autode heakskiideetud mootoriõlid

  • VW 504 00
  • VW 507 00
  • VW 502 00
  • VW 505 00

Kuidas Mobil 1 kasutamine aitab mul raha kokku hoida?

Täissünteetilised mootoriõlid nagu Mobil 1 ringlevad mootoris sujuvamalt kui tavalised mineraalõlid, mistõttu teie auto mootor töötab suurema efektiivsusega. Mobil 1 abil käivitub auto kiiremini ja seetõttu saavutab mootor täisvõimsuse rutem. Mõlemad ülalmainitud omadused tähendavad kütusekulu vähenemist, see aitab teil kütuse pealt raha kokku hoida.

Ükskõik, kas teil on suur VW Passat Estate või väiksem VW Beetle, kasutage tööriista Which Oil (milline õli), et välja selgitada, milline Mobili määrdeõli teie autole kõige paremini sobib.

Mobil 1 New Life 0W-40

Mobil 1 mootoriõlid Volkswagen autodele
Mobil 1 ESP Formula 5W-30
Mobil 1 New Life 0W-40.Küsige pakkumist »

Mobili toodete kõige uuemad tehnilised näitajad ja heakskiidud leiate meie toote infolehelt Toote infoleht.

Kuidas kaitseb täissünteetiline õli minu Volkswagen'i mootorit?

Testidega on tõestatud, et Mobil 1 pääseb mootori kõigi liikuvate osade juurde 15 sekundit kiiremini kui mõned tavalised õlid. Enne kui õli mootoris täielikult ringlema pääseb, vähendab kuivade osade vahel tekkiv hõõrdumine mootori eluiga. Sünteetilised mootoriõlid nagu Mobil 1 pääsevad kohe kõigi vajalike kohtade juurde, kaitstes mootoris iga selle liikuvat osa, mis aja jooksul toob kaasa ka mootori hoolduskulude vähenemise.

Millist õli peaksin ostma oma Volkswagen'ile?

On tähtis, et kasutaksite oma autos õiget õli, mis vastab Volkswagen'i tootja spetsifikatsioonile. Kui tavapärase teeninduse käigus kasutate vastavalt oma sõiduki käsiraamatule õiget Mobil 1 toodet, siis ei mõjuta see Volkswagen'i tootja poolt välja antud garantiid. Saate soovituse, milline õli teie autole sobib, kui kasutate tööriista Which Oil (milline õli) ja otsite välja oma auto margi ja mudeli.

« Tagasi