Avaleht › Meist

Meist

Morbela OÜ-l on 20-ne aastane kogemus mootori- ja tööstusõlide tarnimisel, mida toetab kvaliteettoodete müüja reputatsioon ja meie klientide rahulolu.

Meil on meile endale kuuluvad hooned, mille hulka kuulub 1300 m² laopinda aadressil Tänassilma tee 13, Saku vald, Harjumaa. See võimaldab meil Mobili õlisid ja määrdeaineid kiirelt ja tõhusalt kohale toimetada nii suuremates konteinerites kui ka väiksemates pakendites.

Toimetame tooteid klientidele üle Eesti. Toimetame kaupa ka mitmetele kauplustele ja varustajatele üle Eesti. Lisainformatsiooni saamiseks võtke palun meiega ühendust.

Mobili määrdeõlide edasimüüja tooteterviklikkuse juhend (Mobil Lubricants Distributor Product Integrity Manual (DPIM))

ExxonMobili määrdeõlide edasimüüja tooteterviklikkuse juhendi süsteemi kasutavad ExxonMobili strateegilised edasimüüjad kogu maailmas kui minimaalsete nõuete ja juhtnööride teatmikku selle kohta, kuidas ExxonMobili tooteid oma tegevuses käsitleda ja toiminguid dokumenteerida. Juhend sisaldab ülevaadet toodete kohta, toodetega varustamist ja ekspedeerimist, pakkimata valmismäärdeõlide vastuvõttu, ladustamist ja kättetoimetamist, lõpliku toodangu pakkimist ja ümberpakkimist ühest konteinerist teise.

ExxonMobil Elite Club (eliitklubi)

ExxonMobili eliitklubi programm tunnustab ja autasustab ExxonMobili määrdeainete strateegilisi edasimüüjaid Euroopas, Aafrikas ja Kaug-Idas nende pühendumise eest firma strateegilisele liinile ja heale äritavale. Auhinna saamine tähendab õigust kasutada Eliitklubi logo, toob kaasa brändi ideoloogia tutvustuse ja koolituse. Klubiauhind kuulutatakse välja kord aastas.

Eliitklubi tunnustused

Morbela OÜ on autasustatud Elite Club Silver auhinnaga aastatel 2004 ja 2010. Aastal 2011 autasustati Morbela OÜ-d Elite Club kõrgeima Gold auhinnaga.

Morbela OÜ Elite Club Silver award 2004 Morbela OÜ Elite Club Silver award 2010 Morbela OÜ Elite Club award 2011

Elite Club Silver award 2004

Elite Club Silver award 2010

Elite Club Gold award 2011

Elite Club Gold 2011 auhinna võitja Morbela OÜ tutvustav video: